Sport

Zabiegany Wołomin

Drużyna Biegowa Zabiegany Wołomin istnieje niewiele ponad 2 lata i skupia wokół siebie osoby, które pasjonują się bieganiem z Wołomina, Kobyłki, Zielonki, Ossowa, Klembowa, Duczek i wielu innych miejscowości naszego powiatu. 

Drużynę i jej poczynania można obserwować na oficjalnej stronie FB  https://www.facebook.com/ZabieganyWolomin/ , jak również można dołączyć do stworzonej specjalnej grupy na FB pod nazwą   Zabiegany Wołomin – grupa biegających po prawej stronie Wisły, gdzie grupowicze umawiają się na biegowe spotkania, wymieniają się różnymi informacjami i wydarzeniami biegowymi.

Zabiegany Wołomin sam również organizuje własne wydarzenia: wspólne treningi dla osób, które chcą rozpocząć przygodę z bieganiem ale nie widzą jak to zrobić. W każdą środę na bieżni tartanowej przy Orliku przy SP1 ul. Kazimierza Wielkiego 1 w Wołominie odbywają się spotkania z cyklu Zabiegane Środy dla Każdego , a w piątki o godzinie 20.30 startuje tzw. Strasznie Fajny Nocny Trening – czyli spokojny i klimatyczny truchcik po lesie z latarkami (zbiórka przy bramie cmentarza w Wołominie). Na wspomniane treningi przychodzą osoby w różnym wieku, którzy chcą się odstresować, poruszać, a przy okazji spotkać się i porozmawiać w miłym i otwartym towarzystwie. Warto dodać, że między nimi, jest spora grupa osób w wieku 30-45 lat, co pokazuje, że bieganie jest dla każdego i nigdy nie jest za późno na tę formę ruchu ! 

W grupie bardzo aktywne są Panie, które również stanowią znaczną część uczestników biegowych wydarzeń. Jednym słowem grupa otwarta jest na wszystkich, bez względu na stopień zaawansowania biegowego!  Serdecznie zapraszamy więc do kontaktu z grupą pod podanymi namiarami na FB lub bezpośrednio na adres email: zabiegany.wolomin@gmail.com

Jarosław Bąk

Pokaż więcej

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz też:
Close
Back to top button
X

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker