KulturaWydarzeniaWywiad

Niemożliwe nie istnieje!

Rozmowa z Wojciechem Plichtą, szefem Sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Duczkach

Finał WOŚP w czasie epidemii? Czy to jest możliwe?

Po 22 latach pracy na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy mogę śmiało stwierdzić, że niemożliwe nie istnieje!  Otworzymy profesjonalne studio telewizyjne WOŚP DUCZKI TV, gdzie będziemy na bieżąco informować o stanie konta. Orkiestra zagra w 2021 roku! Ruszyła rejestracja online sztabu WOŚP Duczki. Czekamy na zgłoszenia na stronie iwolontariusz.wosp.org.pl – Zapraszamy wszystkie chętne osoby do udziału w WOŚP i zapisywania się. Czasu i wolnych miejsc nie zostało dużo.

Gdzie będzie można zobaczyć Finał i jak będzie wyglądał?

Najbliższy finał będzie zdecydowanie różnił się od wcześniejszych edycji. Oprócz 200 wolontariuszy kwestujących na zewnątrz- cała impreza przeniesie się do wirtualnego świata.

Jak chcecie to zrobić?

To bardzo proste. Otworzymy profesjonalne studio telewizyjne WOŚP DUCZKI TV, gdzie będziemy na bieżąco informować o stanie konta. Kilka kamer, mnóstwo grafiki, paski informacyjne, jak co roku super oświetlenie, wszystko na najwyższym poziomie.

Ponadto zaprosimy ciekawych gości, będziemy rozmawiać, animować- mówić o rzeczach ważnych. Połączymy się z gwiazdami, osobami, które grają razem z WOŚP. Będą występy, mnóstwo muzyki i licytacji Allegro. Serduszko po rocznej przerwie wraca do Sztabu z Duczek. Poprzednie zostało sprzedane za, bagatela, 14 tysięcy złotych. Do studia zaprosimy również kilka osób- będziemy grać zarówno na żywo, jak i w świecie wirtualnym.

Kto może u Was wystąpić?

Każdy! Każdy kto chce poczuć się jak gwiazda i wystąpić w telewizji- wystarczy się do nas zgłosić na fb sztabu www.facebook.com/WOSPDuczki Każdy ma ukryte talenty. Śpiewa, tańczy, rysuje, recytuje. Nie zamykamy się – wręcz przeciwnie. Chcemy pokazać każdego, kto ma odwagę się do nas zgłosić. Szalenie miłe jest również to, że odzywają się do nas osoby, które na naszej scenie meldowały się od zawsze. 

Zapowiada się mnóstwo atrakcji 31 stycznia, ale dobrze wiemy, że Sztab z Duczek orkiestrowe granie zaczyna dużo wcześniej…

Tak. Nasze puszki i wolontariusze będą w sklepach jeszcze grubo przed 29. finałem- zorganizujemy również kilka wydarzeń pochodnych. Myślimy o maratonach zumb,  biegach i całodniowym strzyżeniu Blades (fryzjerem Prezydenta). 

Ponadto zaprosimy ciekawych gości, będziemy rozmawiać, animować- mówić o rzeczach ważnych. Połączymy się z gwiazdami, osobami, które grają razem z WOŚP. 

Zwieńczeniem finału będzie licytacja unikatowego Złotego Serduszka, które po rocznej przerwie wraca do Sztabu z Duczek. Poprzednie zostało sprzedane za, bagatela, 14 tysięcy złotych.

Dziękujemy za rozmowę Ⓟ

Pokaż więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
X

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker