koszykówkaWydarzenia

UKS Huragan Wołomin – MKS Polkowice 84:60

Seniorki wygrywają pierwszy mecz półfinałowy

Rywalki naszych seniorek były w tym meczu na prowadzeniu tylko raz, bo do nich należały dwa pierwsze punkty tego meczu. Po chwili wołominianki wyrównały, wyszły na prowadzenie i stale je powiększały. Pierwsza kwarta zakończyła się wynikiem 27:10, po drugiej tablica wyników wskazywała już 48:23. W drugiej części meczu podopieczne trenerki Kamili Wójcik przez cały czas utrzymywały bezpieczny dystans powyżej 20.

Najlepiej w naszym zespole punktowała Natalia Panufnik (17 punktów, 6 na 8 trafionych rzutów za 2, 1 na 2 rzuty za 3 punkty, 7 zbiórek). Olbrzymią pracę wykonała Anna Pietkiewicz – 33 minuty na boisku, 16 punktów, 8 zbiórek, 7 asyst. Pełne statystyki spotkania na stronie PZKosz.

Dziś zawodniczki UKS Huragan Wołomin zmierzą się z rywalkami z Zagłębia Sosnowiec. Przeciwniczki przegrały swoje wczorajsze spotkanie z gospodyniami turnieju, TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski.